Kurumsal

 

.                                                                                                                                                                                                                                                                                              YALOVA’da 1999 yılında Yakup SAĞLIK tarafından kurulan ve bilişim sektöründe çalışmalarına başlayan firmamız; 2009 yılından itibaren  MERT TEKNOLOJİ ELEKTRONİK  BİLGİSAYAR GÜVENLİK SİSTEMLERİ. olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir .

2009 yılından itibaren Kamera ve güvenlik sistemleri , perakende sektörü çözümleri , kablosuz veri iletişim, elektronik onarım  ve baskılama cihazları  çözümlerinin satış, kurulum, servis ve bakım faaliyetlerini yürütmektedir.

Firmamız, kuruluşundan itibaren gerçekleştirdiği projelerde koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını her zaman ön  planda tutmayı başarmış ve bu anlayış ile portföyündeki müşteri sayısını her geçen yıl başarı ile arttırmıştır.

Satış öncesi danışmanlık ve satış sonrası teknik servis hizmetleriyle birlikte müşterilerine iş süreçlerini kolaylaştıracak ve  başarılarına katkı sağlayacak bilişim çözümleri sunan firmamız , müşterilerini en iyi şekilde anlama azmini  göstererek ihtiyaçları olan çözümlere kavuşmalarını sağlamaktadır. Faaliyet alanlarındaki teknolojik gelişmeleri takip etmenin yanı sıra bilgi, beceri ve tecrübelerini artırmak ve aktarmak için sürekli kendini yenilemektedir.

Mert Teknoloji olarak sektörde uzun vadeli çalışmalar yürütmek, bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmak öncelikli hedefimizdir.